Inpraise computers - klikněte pro návrat na úvodní stránku
Novinky
Reference
Sortiment
Profil
Služby
Ceníky
Bazar
Odkazy
Kontakt
Dlužníci

profil


Pracovní team Inpraise computers navázal na zkušenosti jeho zakladatele Ing. Jiřího Macháčka, který se zabývá počítači a opravami výpočetní techniky od roku 1993. Cílem teamu je vždy uspokojit potřeby zákazníků a nabídnout jim počítače a komplexní servis na nejvyšší možné úrovni.
 

Počítače

Veškeré počítačové sestavy jsou odborně složeny ze značkových dílů a je zaručena jejich vzájemná kompatibilita. Než jsou expedovány k zákazníkovi, procházejí náročnými testy a je sledován jejich celkový výkon. Počítače Inpraise jsou montovány ve firmě Inpraise za neustálé kontroly kvality. Víme o nich vše a můžeme zaručit vyšší bezporuchovost a rychlejší řešení problémů v porovnání s krabicovými PC od velkých distributorů, které často trpí nevyrovnaným výkonem a nevhodně zvolenou konfigurací.
 

Servis

Servis počítačů je možno po dohodě provádět u zákazníka, nebo přímo v našem servisním oddělení, které je pro tyto operace plně vybaveno. Servisní oddělení opravuje jak softwarové problémy (odvirování...), tak problémy hardwarové povahy. Náš servis je schopen opravit jak monitory, tiskárny a plotry, tak notebooky a speciální periferie přímo u nás. Spolupracujeme s řadou značkových i neznačkových dodavatelů dílů a máme vždy pro zákazníka připraveno několik řešení problému s ohledem na cenu a použití. Veškeré špatné díly z oprav a odpad jsou ekologicky likvidovány.
 

Recyklace

Naše firma má vlastní oddělení recyklací INK náplní, které zaručuje zákazníkům rychloplnění (do druhého dne) a nabízí nadstandardní služby při řešení problémů s tiskem. Zajišťujeme čištění tiskáren a jejich kontrolu. Vlastníme zařízení na plnění a čištění ultrazvukem, párou, se kterým jsme schopni zprovoznit téměř každou tiskovou hlavu.